Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-40%

Agrezz 20,8 g - Extrifit

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: ea2A67B5B
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

44 Kč 73 Kč

Porovnat tento produkt

Agrezz 20,8 g - Extrifit

Popis produktu

 • Určený pro náročné sportovce! Zažijete novou dimenzi tréninku! Je to skutečně silný produkt, dodržujte tedy doporučené dávkování a neužívejte ho v krátké době před spánkem, je tak silný, že by jeho účinek mohl přetrvávat i v době, kdy už potřebujete regenerovat!
 • Agrezz® Vám navíc přinese příjemný chuťový zážitek, nabízíme Vám ho ve skvělých příchutích. A abyste nemuseli odsypávat prášek z velkého balení nebo jej neprakticky nosit s sebou na trénink, připravili jsme pro Vás produkt v sáčcích, kde je dávka zcela přesně odměřená, sáček je malý a praktický, kdekoli ho můžete mít s sebou v případě potřeby pouze rozpustit ve vodě - a nápoj je hotov.

Unikátní kombinace stimulantů:

 1. Efekt tohoto produktu je dán unikátní kombinací stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého), citrulinu, beta alaninu a argininu, stimulačních látek kofeinu a taurinu, dále extraktu z plodů pomerančovníku hořkého (synefrinu), ze zeleného čaje, extraktu z černého pepře (piperínu), cholinu, tyrosinu a DMAE.
 2. Stimulanty produkce oxidu dusnatého citrulin, beta alanin, arginin a PepForm® - Arginine Peptides (značkové peptidy argininu) zajistí maximální napumpování svalu. Tento efekt znáte z tzv. "Enóček".
 3. Stimulanty kofein, taurin, tyrosin, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt ze zeleného čaje působí stimulačně - podpoří tedy Vaše soustředění na trénink, nakopnou Vás, oddálí pocity únavy a můžete tak efektivně trénovat po delší dobu než normálně!
 4. Cholin a inositol jsou látky, které zlepšují využití tuků a působí navíc hepatoprotektivní, tedy chrání Vaši játra.
 5. Synefrin podporuje tvorbu tepla, díky jeho obsahu se budete více potit a více spalovat tuk - a tedy mít i více energie na trénink.
 6. Piperin (výtažek z černého pepře) také podporuje spalování tuku, navíc zlepšuje využití ostatních účinných látek a je obecně velmi ceněnou účinnou látkou s řadou pozitivních účinků na zdraví, významné jsou hlavně jeho antioxidační a protizánětlivé účinky.
 7. Navíc díky obsahu účinných látek, jako je zelený čaj, piperin, cholin a inositol, které ovlivňují metabolismus tuků, podporuje jeho spalování.

Dávkování

Obsah sáčku (20,8 g) se rozpustí v 200-300 ml vody. Určeno k přímé konzumaci. Před začátkem užívání si udělejte test tolerance s 1/2 jedné dávky pro ověření, zda netrpíte přecitlivělostí na některou z obsažených látek, zda se u Vás neprojevují nežádoucí účinky.

 • Začátečníci a osoby s nízkou tělesnou hmotností polovinu 1 dávky (1/2 sáčku), 15-20 min. před tréninkem
 • Pokročilí 1 dávku (1 sáček), 15-20 min. před tréninkem

Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (příchuť mango-ananas)1 sáček (20,8g)
Hodnoty jedné dávky
Energetická hodnota217 kJ / 52 kcal
tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
sacharidy0,5 g
z toho cukry0 g
vláknina0 g
bílkoviny0,4 g
sůl0,1 g
aminokyseliny:
L-citrulin DL-malát6 500 mg
z toho čistá forma L-citrulinu4 550 mg
Beta-Alanin4 000 mg
arginin báze1 695 mg
peptidy:
arginin peptidy500 mg
arginin celkem2 000 mg
aminokyseliny celkem13 745 mg
Agrezz Matrix:
Extrakt zeleného čaje (30% kofein)250 mg
kofein bezvodý200 mg
DMAE bitartrát54 mg
z toho čisté DMAE20 mg
synefrin10 mg
piperin20 mg
cholin bitartrát1 000 mg
inosin1 000 mg

Složení

Příchuť mango-ananas: L-citrulin DL-malát, beta alanin, taurin, arginin báze, tyrosin, cholin, inosin, peptidy aminokyseliny L-argininu, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z černého pepře - piperin, extrakt Citrus Aurantium - synefrin, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, beta karoten (přírodní barvivo), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza (sladidlo).

Příchuť pomeranč: L-citrulin DL-malát, beta alanin, taurin, arginin báze, tyrosin, cholin, inosin, peptidy aminokyseliny L-argininu, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z černého pepře - piperin, extrakt Citrus aurantium - synefrin, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, beta karoten (přírodní barvivo), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza (sladidlo).

Příchuť malina: L-citrulin DL-malát, beta alanin, taurin, arginin báze, tyrosin, cholin, inosin, peptidy aminokyseliny L-argininu, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z černého pepře - piperin, extrakt Citrus aurantium - synefrin, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, Karmína (přírodní barvivo), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza (sladidlo).

Příchuť lesní jahoda + máta: L-citrulin DL-malát, beta alanin, taurin, arginin báze, tyrosin, cholin, inosin, peptidy aminokyseliny L-argininu, extrakt ze zeleného čaje, kofein bezvodý, DMAE bitartrát, extrakt z černého pepře - piperin , extrakt Citrus Aurantium - synefrin, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, Karmína (přírodní barvivo), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza (sladidlo).

Informace pro alergiky

Výrobok obsahuje bielkoviny z kravského mlieka vrátane laktózy (v 100 g výrobku je 0,005 g laktózy, tzn. v jednom vrecúšku 0,001 g).

Upozornění

Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži. Obsahuje kofein - není vhodné pro děti a těhotné ženy - obsah kofeinu v jedné dávce 200 mg. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. Astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Výrobce

EXTRIFIT s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961, Česká republika.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi