Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-42%

Beef and Egg 500 tablet - GymBeam

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: gbae
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

374 Kč 649 Kč

Porovnat tento produkt

Beef and Egg 500 tablet - GymBeam

Beef&Egg obsahuje komplex dobře vstřebatelných aminokyselin pocházejících z hovězího hydrolyzovaného proteinu vaječného hydrolyzátu. Díky tomu pomůže s příjmem 20 esenciálních i neesenciálních aminokyselin, které mají v těle řadu funkcí. Slouží například jako základní stavební složka bílkovin, ze kterých se tvoří svalová hmota a jiné tělesné tkáně. Souvisí však také s regenerací, trávením a dalšími tělesnými procesy, zejména díky tomu, že se z nich syntetizují enzymy, hormony nebo neurotransmitery. 

Ve složení najdete například 8 esenciálních aminokyselin (EAA), které si naše tělo nedokáže samo vyrobit. Patří mezi ně například valin, leucin a isoleucin, které nejspíš znáte i jako aminokyseliny s rozvětveným řetězcem neboli BCAA. Ty mají výhodu, že se v našem těle rozkládají typicky rychleji než ostatní aminokyseliny, a díky tomu mohou sloužit během tréninku i jako zdroj energie pro pracující svaly. 

Neesenciální aminokyseliny si naše tělo dokáže samo vyrobit. Mohou ale nastat situace, při kterých se z nich stanou esenciální a je potřeba jejich doplnění. Děje se to zejména v období růstu, při větším stresu nebo během náročných sportovních aktivit. Proto se například arginin označuje jako podmíněně esenciální aminokyselina. 

Beef&Egg je díky svým vlastnostem ideální pro lidi, kteří chtějí pohodlně doplnit všech 20 aminokyselin. Hodí se zejména silovým i vytrvalostním sportovcům po cvičení v rámci potréninkové suplementace i v průběhu dne.

Beef&Egg a jeho výhody

  • komplex hovězího a vaječného proteinu 
  • obsahuje 20 esenciálních a neesenciálních aminokyselin
  • používá se v rámci potréninkové suplementace
  • vhodný po tréninku i během dne
  • ideální pro silové i vytrvalostní sportovce

Složení

Hovězí hydrolyzovaný protein (HydroBEEFTM)), vaječný hydrolyzát s obsahem krátkých peptidů, objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).               

Dávkování

Užívejte 10 tablet denně.

Tabulka nutričních hodnot

Aminokyselinový profil 10tabs/13 g
Arginin0,93 g
Lysin0,52 g
Glycin2,47 g
Fenylalanin0,37 g
Metionin0,15 g
Isoleucin0,28 g
Leucin0,54 g
Threonin0,3 g
Valin0,44 g
Serin0,47 g
Tyrosin0,21 g
Histidin0,14 g
Kyselina asparagová0,81 g
Kyselina glutamová1,4 g
Cystein0,04 g
Prolin1,34 g
Alanin1,12 g
Tryptofan0,04 g
Hydroxyprolin1,13 g
Ornitin0,02 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Alergeny jsou vyznačeny ve složení tučně.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi