Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-4%

Inovo 5 90 tablet - Barny's

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: BI09F2C2
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

624 Kč 648 Kč

Porovnat tento produkt

Inovo 5 90 tablet - Barny's

Při výzkumu a vývoji se tým kanadských specialistů inspiroval látkami, které se přirozeně nacházejí v kloubech, pojivových tkáních či chrupavce a vytvořil tak toto unikátní složení. Výjimečné je zejména kombinací jednotlivých složek a jejich optimálním množstvím a správným poměrem 5 ku 4.


Technologie výroby a hlavně kvalita použitých surovin umožňuje výbornou vstřebatelnost a vysokou využitelnost organismem. Právě pro tyto skutečnosti je tento produkt tak oblíben mezi profesionálními sportovci au odborné veřejnosti.


Při výběru jakéhokoli konkurenčního produktu doporučujeme brát v úvahu kromě celkového složení i vzájemné poměry jednotlivých látek, jako i kvalitu vstupních surovin a technologii výroby (to znamená, že nestačí jen porovnávat množství látek napsaných na obalu produktu). Přestože jsou názvy složek stejné, po užití ve formě doplňků nemají stejný účinek a využitelnost organismem.


Složení aktivních látek v 1 tabletě *RVH

Glukosamin sulfát


(glukosamin sulfát 2KCl 95%)


500 mg


(702 mg)


není stanoveno

Chondroitin sulfát 200 mg není stanoveno

MSM (methylsulfonylmethan) 200 mg není stanoveno

Kolagen II. typu 60 mg není stanoveno

Vitamin C (L-askorban sodný)


20 mg 25%

Kyselina hyaluronová 18 mg není stanoveno

*RVH – referenční výživová hodnota


Obsah složek v 1 tabletě


Glukosamin sulfát, objemové činidlo - mikrokrystalická celulóza, chondroitin sulfát, MSM (methylsulfonylmethan), objemové činidlo - hydrogenfosforečnan vápenatý, kolagen II. typu (hydrolyzovaný kuřecí kolagen), potah tablety (emulgátor - hydroxypropylmetylcelulóza, barvivo - oxid titaničitý, objemové činidlo - polydextróza, protihrudkující látka - mastek, protipěnící činidlo - střední řetězcové triglyceridy, polypěnící činidlo -askorban sodný), kyselina hyaluronová (sodná sůl kyseliny hyaluronové), protihrudkující látka: stearan hořečnatý.


Dávkování


Dospělí 1 tableta 2x denně. Nejlepší po jídle. Při problémech s polykáním lze tablety polit nebo drtit.


Upozornění


Není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy! Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.


Balení


90 tablet.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi