Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-24%

Cell-Tech Performance Series 1360 g - Muscletech

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: mct1
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

739 Kč 973 Kč

Porovnat tento produkt

Cell-Tech Performance Series 1360 g - Muscletech

Cell-Tech Performance Series - Muscletech: Jedinci, kteří konzumovali množství kreatinu a sacharidů během nasycovací fáze získali v průměru 3,4 libry svalů a to jen během 7 dnů.


Popis produktu

Rychlejší růst svalů: Každé dvě odměrky dávky Cell-Tech přináší 7 g HPLC-certifikovaného kreatin monohydrátu a 3 g kreatinu HCl. Jedinci, kteří konzumovali množství kreatinu a sacharidů během CELL-TECH nasycovací fáze (viz pokyny) získali v průměru 3,4 libry svalů a to jen během 7 dnů. Předměty užívající kreatin s džusem získaly jen zanedbatelné množství svalů.

Zvýšená síla: V jiné studii, subjekty při množství kreatinu a sacharidů z produktu Cell-Tech výrazně zvýšily svou sílu na benchpress, leg press a bicepsový zdvih.

Dokonalejší doprava živin: Každé dvě odměrky dávky Cell-Tech obsahují 200 mg kyseliny alfa-lipoové (ALA). Výzkum naznačuje, že ALA pomáhá zlepšovat vstřebávání kreatinu a glukózy do svalových buněk prostřednictvím specializovaných přepravců.

Více svalové hmoty a plnost: CELL-TECH přináší vícestupňové kombinace sacharidů, které ovlivňují silný inzulín po tréninku. To pomáhá transportu kreatinu a dalších živin do svalů a rychlé doplnění zásob glykogenu a také urychlení glykogenové superkompenzace.

Rozvětvený řetězec a buňky zvětšující aminokyseliny: Kromě svých hlavních složek, CELL-TECH dodává větvené aminokyseliny L-leucin, L-valin a L-isoleucin v poměru 2:1:1. Větvené aminokyseliny jsou ve „free“ formě - singulární molekuly, které se rychle stráví a vstřebávají se do krevního řečiště. CELL-TECH obsahuje také aminokyseliny taurin a alanin. Tyto aminokyseliny jsou dvě z nejčastějších aminokyselin ve svalu a napomáhají při buněčném růstu.

Dávkování

Jak mám užívat CELL-TECH? Užijte 1 odměrku Cell-Tech se 200 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

Pro lepší výsledky: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

Pro dosažení nejlepších výsledků: Prvních 7 dní (nasycovací fáze): Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno, když se vzbudíte a 2 odměrky se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ráno na lačno a druhou dávku 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody v odpoledních hodinách.

Udržovací fáze: Užijte 2 odměrky Cell-Tech se 400 ml vody ihned po tréninku. Pokud netrénujete, užijte svou dávku v dopoledních hodinách.

Mám užít Cell-Tech ve dnech, kdy netrénuji? Ano. Podle pokynů na etiketě, měli byste konzumovat jeden až dvě dávky CELL-TECH v netréninkových dnech ráno ihned po probuzení, abyste udrželi vysokou úroveň kreatinu ve svalech.

Tabulka nutričních hodnot

Zloženie 1 dávky 49 g
energetická hodnota756 kJ / 180 kcal
sacharidy38 g
cukry15 g
vitamín C (ako kyselina askorbová)125 mg
vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid)5,25 mg
vitamín B12 (ako kyanokobalamín)0,2 mcg
vápnik35 mg
horčík (ako oxid horečnatý)32,5 mg
sodík40 mg
draslík (ako fosforečnan draselný)24,8 mg
Muscle Growth and Strenght Matrix
kreatín monohydrát3,5 g
kreatín HCl1,5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix
taurín1 g
alanín500 mg
BCAA Matrix
L-leucín500 mg
L-valín250 mg
L-izoleucín250 mg
Lipoic-Tech
kyselina alfa lipoová100 mg

Recenze (1)

5,0

Napsat recenzi