Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-7%

Crusher shot 120 ml - Skull Labs

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: slc1BE89EC
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

35 Kč 37 Kč

Porovnat tento produkt

Crusher shot 120 ml - Skull Labs

SKULL LABS® SKULL CRUSHER SHOT je vícesložkový před tréninkový doplněk ve formě tekutiny v praktické ampuli. Tekutá forma přípravku zajišťuje rychlý účinek a je skvělou alternativou pro ty, kteří se vyhýbají práškovým produktům, kapslím nebo tabletám.

Složení doplňku je promyšlenou kompozicí oblíbených složek s před tréninkovými vlastnostmi, které byly vybrány v optimálním poměru. Produkt byl vyvinut pro lidi, kteří chtějí snížit rostoucí pocit psychofyzické únavy a maximalizovat účinky během tréninku. Doplněk se doporučuje pro příznivce těžkého a vyčerpávajícího silového a vytrvalostního tréninku, kteří hledají nekompromisní řešení!

Jaké jsou výhody složek SKULL LABS SKULL CRUSHER SHOT?

*AAKG a citrulin malát působí jako posilovače NO, ovlivňují hladinu oxidu dusnatého, což může pomoci zvýšit průtok krve, zlepšit výkonnost a snížit únavu.
*Beta-alanin je důležitou složkou v procesu syntézy karnosinu - zvýšení jeho obsahu může mít pozitivní vliv na regulaci acidobazické rovnováhy, zlepšení tréninkové adaptace nebo zvýšení nervosvalové výkonnosti.
*Suplementace betainem v období zvýšené fyzické námahy se může ukázat jako cenná podpora při snižování míry únavy, zlepšování struktury svalstva a některých parametrů cvičení.
*Kofein má stimulační účinek na nervový systém, což může mít za následek např. zlepšení kognitivních funkcí, zkrácení reakční doby, zlepšení pozornosti a zvýšení vytrvalosti při fyzické aktivitě.
*Taurin se může ukázat jako užitečná forma dodatečné podpory organismu v období zvýšené psychofyzické aktivity.

1 dávka: 1/4 ampule (30 ml). Celá ampule obsahuje 4 dávky (120 ml)

Složení v:                                       

120 ml                 

Citrulin malát       

6000mg         

Beta alanin

3200mg

AAKG

2000mg

Taurin

2000mg

Glycerol

1400mg

Betain

750mg

Kofein bezvodý

400mg

Glukoronolakton

250mg

Izolovaný syrovátkový protein50mg

Upozornění: Neužívejte, jste-li alergičtí na kteroukoliv složku přípravku. Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užíváním se poraďte se svým praktickým lékařem. Tento produkt není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Vysoký obsah kofeinu (100 mg / dávka). Vzhledem k vysokému obsahu kofeinu může být nebezpečný dětem, mladistvým do 16 let, těhotným a kojícím ženám, diabetikům, osobám citlivým na kofein, osobám s vysokým krevním tlakem nebo jinými kardiovaskulárními chorobami.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi