Pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu provozu používáme soubory cookies.

-26%

Mass Core 7000 g - Fitness Authority

Přidat do seznamu přání
Kód výrobku: famc7
Dostupnost:

Na skladě

Doručení od 69 Kč

1 395 Kč 1 898 Kč

Porovnat tento produkt

Mass Core 7000 g - Fitness Authority

MassCore je vícesložkový a kompletní doplněk stravy, který poskytuje tělu látky potřebné k zajištění rychlého růstu svalové hmoty v kombinaci s vhodným silovým tréninkem.


Popis produktu

Každá dávka poskytuje 40 g bílkovin nejvyšší kvality, které zajišťují růst a udržování svalové hmoty, di a tripeptidy, volné aminokyseliny získané z hydrolyzovaného proteinu (Optipep), hydrolyzovaný kasein (PeptoPro) a syrovátkový proteinový izolát (Isolac).


Navíc každá porce obsahuje 136 g sacharidů (směs jednoduchých a složených sacharidů a Vitargo), které jsou hlavním zdrojem energie pro pracující svaly, které chrání svalové bílkoviny.


PeptoPro:

Pokročilý peptidový vzorec odvozený z mléčných bílkovin, obsahuje více než 60% di a tripeptidů a jejich molekuly jsou tak malé, že se ihned vstřebávají. Neobsahují laktózu ani tuk. Klinické studie dokázaly, že PeptoPro zajišťuje:


Lepší fyzickou výkonnost

Rychlejší zotavení po tréninku

Syntézu bílkovin během a po tréninku

Carbelac :

Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC). Nejuniverzálnější protein používaný v MassCore, pokud jde o čas a rychlost absorpce. Jeho trávení začíná cca. 30 minut po konzumaci a trvá 2-3 hodiny. Delší doba trávení chrání tělo před katabolismem.


Isolac:

Syrovátkový proteinový izolát (WPI). Obsahuje 90 g čistého proteinu na 100 g. Neobsahuje žádné sacharidy nebo tuky. Tělem je okamžitě vstřebatelný.


OptiPep:

Předtrávený syrovátkový koncentrát (WPH). Vzhledem k procesu hydrolýzy tělo bílkovinu nemusí trávit a aminokyseliny se ihned vstřebávají do krevního oběhu. WPH obsahují 20 g BCAA ve 100g.


Vitargo:

Sacharid vysoké molekulové hmotnosti, vyrobený z ječmene nebo kukuřičného škrobu. Tyto sacharidy jsou strukturou podobné glykogenu, který je hlavním zdrojem energie pro sportovce. Vitargo má nízkou osmolalitu a kapaliny z něj jsou hypotonické a umožňují rychlou hydrataci organismu. Kromě toho pobývá v žaludku jen krátkou dobu a nezpůsobuje žádné trávicí problém. Vědecké výzkumy prokázaly, že Vitargo doplňuje glykogen o 80% rychleji než jiné druhy sacharidů.


Dávkování

Smíchejte 4 odměrky se 400 ml vody nebo odtučněného mléka. Dávku rozdělte na dvakrát. První polovinu užijte 45-75 minut před tréninkem, druhou dávku ihned po jeho skončení. V netréninkové dny užívejte mezi jídly.


Tabulka nutričních hodnot

Velikost jedné dávky: (Příchuť Toffee) 4 odměrky (200 g)

Počet dávek v balení: 35

Hodnoty: ve 100 g ve 200 g

Energetická hodnota 1 596 kJ / 376 kcal 3 177 kJ / 749 kcal

Bílkoviny 20 g 40 g

Sacharidy 68 g 136 g

z toho cukry 10 g 20 g

Tuky 2,5 g 5 g

Nasycené tuky 1,6 g 3,2 g

Vláknina 1 g 2 g

Sodík 0,1 g 0,2 g

Složení

Maltodextrin, glukóza, koncentrát mléčné bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny (Carbelac), podmáslí, kakao1, izolát syrovátkové bílkoviny (izolac), hydrolyzované syrovátkové bílkoviny, kukuřičný škrob (Vitargo), hydrokuzický škrob (Vitargo), (Xanthan), příchutě, barvivo (E150c-1 2 3, beta-carotene- 4 5 6, koncentrát červené řepy v prášku -7).


Pouze v: Čokoláda 1, Čokoláda s lískovým oříškem 2, Karamel 3, Banán 4, Vanilka 5, Vanilka-mandla 6, Jahoda 7, Bílá čokoláda s kokosem.


Upozornění

Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Obsahuje mléko a alergeny. Vyrobeno v závodě, které zpracovává sója, vejce, arašídy, ořechy a pšenici. Nepoužívejte pokud jste těhotná nebo kojící. Skladujte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Recenze (0)

0,0

Napsat recenzi